środa Luty 21st 2018

Rolety dzień-noc – w oczach mieszkańców Bielsko-Białej

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

rolety Bielsko-Biała

rolety Bielsko-Biała

Bielsko-Biała to nieustannie rozwijające się miasto. Na obszarze śląsko-małopolskim stanowi jeden z ważniejszych ośrodków administracyjnych, przemysłowych, handlowo usługowych czy akademickich. Rozwój gospodarczy Bielska-Białej jest bardzo wysoki (świadczy o tym, między innymi niski stopień bezrobocia – tylko 5,4%). Nic dziwnego zatem, że do miasta licznie przybywają nowi mieszkańcy. Budują się nowe dzielnice i osiedla, a dotychczasowe są stale odnawiane.

Wędrując ulicami miasta nie sposób nie zauważyć, że coraz bardziej popularne stają się rolety dzień-noc – widać to szczególnie na nowych osiedlach. Na przykład na osiedlu „Pogodnym” w Bielsku, rolety dzień-noc widnieją praktycznie w każdym oknie. Wiąże się to z nowoczesnym designem rolet dzień-noc – które nawiązują także do modernistycznego stylu budynków. Jednakże rolety dzień-noc, ze względu na uniwersalny wygląd komponują się z każdym rodzajem budownictwa, jak również z każdym wnętrzem.

Rolety dzień-noc, to rolety, które łączą w sobie funkcję żaluzji i estetykę rolet materiałowych. Dlatego są tak chętnie wybierane. Działają na zasadzie podobnej, jak żaluzja, natomiast, jako że to rolety materiałowe, są lekkie i nadają wnętrzu charakteru przytulności. Widziane z zewnątrz, również pięknie wyglądają – są delikatne jak firanka, a jednak – gdy tego chcemy – osłonią przed wzrokiem przechodniów. Bardzo ładnie wyglądają nowe bloki w Bielsku, których większość mieszkańców zdecydowała się na rolety dzień-noc. Klienci, którzy zakupili u nas rolety dzień-noc są bardzo zadowoleni z naszego wyboru. Skąd to wiemy? Oto krótka historia pani Kasi, naszej klientki, która niedawno zamieszkała na jednym z nowych osiedli w Bielsku-Białej. Pani Kasia chciała zakupić u nas rolety wewnętrzne do nowego mieszkania, jednak nie umiała się zdecydować. Mimo, że widziała rolety dzień-noc u większości sąsiadów, oraz mimo że sami doradzaliśmy jej zakup właśnie tych rolet, pani Kasia nie była do nich przekonana – twierdziła, że takie rolety to chwilowa moda, która niedługo przeminie. Udało nam się jednak przekonać ją do rolet dzień-noc, kiedy zwróciliśmy uwagę przede wszystkim na wygodę ich używanie – pokazaliśmy pani Kasi żaluzję, pokazaliśmy też zwykłą roletę materiałową. Następnie przedstawiliśmy sposób działania rolety dzień-noc – pani Kasia mogła na własne oczy przekonać się, że roleta może być jednocześnie i ładna i funkcjonalna – nie trzeba wybierać pomiędzy jednym a drugim.

Dziś pani Kasia, jest zadowoloną posiadaczką rolet dzień-noc, które wzbogacają jej wnętrze oraz pięknie wyglądają z zewnątrz bloku:

„Jestem wdzięczna za fachowe doradztwo – dzięki wam kupiłam piękne rolety – teraz jestem pewna, że gdybym kupiła inne, żałowałabym swej decyzji”

– oto wypowiedź pani Kasi, po zamontowaniu rolet. Nasza klientka pozwoliła nam zrobić zdjęcie fragmentu mieszkania, tak by było widać roletę dzień-noc i udostępnić je w internecie, zatem proszę spojrzeć, jak wyglądał końcowy efekt:
rolety w Bielsko-Białej

Roleta dzień-noc sama może stanowić ozdobę okna. Jednocześnie można także na oknie zawiesić także firanki i zasłony. Pani Kasia (jak widać na zdjęciu) posiada białe ściany, kolor rolet również wybrała biały. Wygląda to pięknie i nowocześnie, jednak gdyby pani Kasia chciała ocieplić charakter mieszkania, proponujemy założyć firanki i zasłony w ciepłych kolorach (złoty, żółty, czerwony, brązowy). Jednak w porze wiosenno-letniej obecna stylizacja jest w zupełności wystarczająca.

Print Friendly

Komentarze czytelników

Jeden komentarz do “Rolety dzień-noc – w oczach mieszkańców Bielsko-Białej”

  1. ezochiera pisze:

    Hej :) Także posiadam rolety dzień-noc i jestem mega zadowolona! Świetna historia – Pozdrawiam serdecznie :)

Komentuj