wtorek Styczeń 16th 2018

Plisy – co to jest i czy są modne?

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

plisy bielskoPlisy – inaczej żaluzje plisowane są stosunkowo nowym odkryciem na rynku technik osłon okiennych. Najbardziej popularne stały się kilka lat temu, a tendencja ta wciąż się utrzymuje. Trendy wnętrzarskie wciąż się zmieniają – jednak plisy dzięki bogactwu wzorów i kolorów materiałów z których zostały wykonane, dostosują się do każdego rodzaju wnętrza – czy to będzie mieszkanie utrzymane w stylu klasycznym czy też nowoczesnym.

Żaluzje plisowane mają wiele zalet. Najważniejsze funkcje zalet to oczywiście funkcja użytkowa, czyli osłona wnętrza przed nadmiernym światłem. Dodatkowo plisy pełnią także funkcję dekoracyjną – z powodzeniem mogą zastąpić tradycyjne firanki i zasłony. Jak już zostało wspomniane plisy dostępne są w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu bez problemu dobierzemy plisy pasujące do naszego mieszkania oraz gustu.

Konstrukcja plis to dwie poziome belki wzdłuż których tkaninę można splisować bądź rozprostować. Zdecydowaną zaletą plis, która wyróżnia je spośród innych osłon okiennych jest to, że można nią zasłonić dowolną część okna – dół, górę, środek itd.

Dodatkową zaletą plis jest to, że jako jedyne osłony okienne nadają się do wszystkich typów okien, nawet tak nietypowych, jak okna w kształcie koła, trapezu czy jeszcze innych.

Żaluzje plisowane dobrane w odpowiednim kolorze do naszego wnętrza z pewnością ułatwią nam codzienne funkcjonowanie, a także będą stanowiły wspaniały element dekoracyjny wnętrza.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Artroll, zajmującej się między innymi nowoczesnymi technikami osłon okiennych – żaluzje, rolety, markizy, plisy. Bielsko Biała to miejscowość, w której znajduje się nasza główna siedziba. Zapraszamy również, na naszą oficjalną stronę.

Print Friendly

Komentuj